Online šibačka bola ukončená. Ďakujeme za vašu prítomnosť a za spoločne strávený čas.

„Pokúsme sa zanechať tento svet o trochu lepší než aký bol, keď sme naň prišli.“ —  Robert Baden-Powell (BíPí)

Online šibačka - 5.4.2021

Súbor s úlohami nájdeš tu:

vĺčatá a včielky

skauti a skautky

rangeri a rangerky

oldskauti a oldskautky

Rangeri súťažia s oldskautmi.

Odpovede posielaj ako odpovede komentárom pod týmto textom (podľa čísla úlohy). Uveď svoje meno, kategóriu* + samozrejme urobenú úlohu (buď ako text alebo ako obrázok či video použitím „Vybrať súbory“).  Pri prvom komentári začiarkni „Uložiť moje meno, e-mail a webovú stránku v tomto prehliadači pre moje budúce komentáre.“ aby si nemusel/a stále zadávať meno. Pre odpoveď na špeciále úlohy kde máš vyriešiť heslo v menu (hornej lište) tejto stránky prejdi na položku Akcie Online šibačka Číslo úlohy. Následne zadaj heslo ktoré je riešenie – bez diakritiky a všetko veľkým. Na odomknutej stránke potom nájdeš pokyny, čo robiť ďalej.

P.S.: Pre rýchlejšie vyhľadanie komentára s číslom tvojej úlohy môžeš použiť klávesovú skratku Ctrl+F (následne do poľa napíš číslo úlohy).

*kategórie sú:

1. Vĺčatá a včielky = V