Ahoj! Pozývame všetky skautky a skautov na jesennú, trochu dobrodružnú výpravu na Záruby. 🍂🌄🌙 Vĺčatá a včielky budú mať v nedeľu ďalšiu časť etapovej hry a vy starší, budete mať možnosť zúčastniť sa v sobotu pozorovania západu slnka v Malých Karpatoch. Zostupovať budeme už po tme, takže pevná obuv, teplé oblečenie, jedlo, termoska s teplým nápojom a čelovka s dobrými baterkami sú podmienkou. Odchod bude v sobotu 6.11. o 12:51 z vlakovej stanice v Seredi. Slnko zapadne cca o 17.00 a následne dobrodružný zostup po tme s čelovkami. Príchod do Serede neskoro večer o 23.02., takže prosím zistite či vás rodičia za týchto podmienok pustia. Radcovia jednotlivých družín, dajte mi prosím do stredy vedieť koľkí od vás plánujú ísť. Najvyšší vrch Malých Karpát čaká. Teším sa na jesenný les aj nové zážitky. 😀 Skautingu 3x zdar !